Strona główna » Jak otworzyć się na energię prosperity i energię finansową?

Jak otworzyć się na energię prosperity i energię finansową?

O pieniądzach i dobrobycie się raczej nie mówi. Bo to temat, który dzieli ludzi. Każdy z nas chce mieć bezpieczeństwo materialne, mieć pieniądze na swoje potrzeby i zainteresowania, móc kupić sobie mieszkanie czy samochód. Ale czy wiemy jak przyciągać pieniądze i cuda do naszego życia? Jedno jest pewne, samo nic się nie zrobi. Nie staniemy się milionerami z dnia na dzień, nie staniemy się biznesmenami w pięć minut.

By przyciągnąć pieniądze do naszego życia, musimy dawać znać Wszechświatowi, że działamy, że mamy chęć zmiany, że jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Czasem odpychamy od siebie pieniądze przekonaniami drzemiącymi w naszej podświadomości. Na poziomie świadomym, raczej nikt nie chce żyć skromnie i “biednie”. Nasza podświadomość jednak nosi również takie przekonania. “Nie zasługuje na pieniądze”, “Nigdy nie będzie mnie na to stać”, “Nie stać mnie na życie”, “Nie zasługuje na kasę”, “Nie mam siły by zarabiać pieniądze”, “Chyba zawsze będę biedna”, “Nie mam głowy do zarabiania pieniędzy”, “Ile kasy bym nie zarobił, to i tak nie starcza na moje potrzeby”,”Życie jest ciężkie, nie mam siły”, “Nie mam siły oszczędzać, nie umiem oszczędzać”. Brzmi znajomo? Nie ma w tym nic dziwnego, większość z nas ma wgrane takie przekonania, które blokują nam finanse. Kurczowe gromadzenie pieniędzy i wydawanie ich “z żalem”, przyczynia się do powstania energii braku. By pieniądze były w naszym życiu, musimy wypracować harmonię i równowagę w dawaniu i braniu.

W tym wypadku musimy zrównoważyć wydatki i zarobki. Znaleźć bezpieczny dla nas balans. Cieszyć się i być wdzięcznym za każde zarobione pieniądze. Dziękować za prezenty i dary od losu, korzystać z okazji. Każde nawet najmniejszy grosz należy traktować z szacunkiem. Możemy spróbować również rytuałów finansowych i rytuałów wzmacniających aurę finansową. Rytuały te są właśnie takim sygnałem dla Wszechświata o pomoc. By wesprzeć swoje finanse możemy używać liści laurowych (np. okadzać ich dymem przestrzeń wokół siebie), zielonych świec oraz goździków. Zielona świeca wspiera naszą sferę finansową oraz zdrowie. Zielony kolor jest związany z archaniołem Rafaelem. Ten niebiański wspaniały pomocnik pomoże nam zawsze, gdy tylko go o to poprosimy. Życie w harmonii, równowaga w dawaniu i braniu, duchowość i pozytywne podejście to klucz do szczęścia. Zasługujemy na pieniądze, miłość, przyjaźń, podróże i dary duchowe. Wszystko jest możliwe. Wystarczy się tylko otworzyć, mieć otwarty umysł, zaufać i być wdzięcznym. Wdzięczność jest najważniejsza.